Wpis

wtorek, 14 stycznia 2014

żądam, żądam, żądam- lewackie brednie

http://elizamichalik.natemat.pl/53815,stop-nachalnej-katopropagandzie#comments

Nie będąc komunistą, lewackim ideologiem czy po prostu idiotą czuję się w tym kraju obywatelem drugiej kategorii.

Mam dość. 
Żądam żeby komuniści oddali zabranie niezgodnie z prawem setki miliardów dolarów (te od afery FOZZ i innych z lat 80-tych i 90-tych). Żądam, żeby celebryci pedofile szli do więzienia tak jak inni "cywilni" pedofile. 
Żądam żeby z Anny Grodzkiej i Roberta Biedronia można było żartować tak jak z każdego innego człowieka i postaci publicznej. 
Żądam szacunku dla mojej prywatności, mojego rozumu i mojego sumienia. 
Żądam żeby bez mojej zgody, nie wydawano moich pieniędzy na finansowanie aborcjonistów, krytyk politycznych, lewackich instytucji i kilkunastometrowych tęcz.
Żądam zaprzestania szantaży moralnych i wyzwisk. 
Żądam prawa do nielubienia antify, uważania ich za zwyczajnych bandytów i chuliganów. 
Żądam prawa do życia w państwie prawa, a nie takim, w którym można zdemolować, obrazić, pobić, opluć, znieważyć, pomówić, szarpać - zrobić wszystko co najgorsze, byle zasłaniając się ekologią, źle rozumianą wolnością słowa, walką z religią na procesjach czy na uczelniach, kradzieżą cudzego mienia w tzw. squatach i kolorową niepodległą.

Żądam rozdziału ideologii od państwa,żądam takich samych praw i traktowania dla obywateli, zarówno byłych towarzyszy i komunistów jak i pozostałych, którzy nie ugięli się dla własnej korzyści.

Żądam zaprzestania promowania genderowych bredni, sprzeciwiających się ustaleniom nauki i zdrowemu rozsądkowi.
http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg

Żądam zaprzestania miotania obelg, zniesławiania i odsądzania od czci i wiary wszystkich, którzy wierzą w Boga, którzy kochają i dbają o Polskę, a także wszystkich tych którzy nie są zainteresowani dyktaturą wszelkich ofensywnie nastawionych mniejszości stosujących szantaż moralny i epatujących obscenicznością wobec małych dzieci.

Żądam edukacji, w tym aborcyjnej i zaprzestania traktowania jawnych idiotyzmów głoszonych przez ludzi, którzy albo nie skończyli szkół, albo zapomnieli już dawno, czego się w nich nauczyli i nie czytają nic poza lewackimi gadzinówkami, jako równoprawnego głosu w debacie publicznej.
http://www.deon.pl/wiadomosci/komentarze-opinie/art,659,bol-jako-dowod-na-istnienie-czlowieka.html

Żądam zaprzestania pouczania Polaków o kseonofobii, antysemityzmie czy homofobii przez funkcjonariuszy medialno-celebryckich często tarzających się w rozpuście (wszyscy), zbrodniach na dzieciach (reżyserzy, politycy), obrażaniu wszystkich niezgadzających się z ich zdaniem (dziennikarze, aktorzy, lewicowi politycy), polonofobicznie nakierowanych (większość dziennikarzy i celebrytów), anty-ukraińskich (dziennikarze radiowi) i ewidentnie niecyuzch na ludzką krzywdę, nawet, a może szczególnie tę, którą sami wyrządzili (funkcjonariusze poprzedniego ustroju totalitarnego, również medialni).

Żądam zaprzestania wmawiania obywatelom, że gender to szkolny przedmiot taki jak fizyka czy chemia.
Przepisane żądania się autorstwa użytkownika żelazna logika

Temu użytkownikowi przypisuje całkowitą rację. Po pierwsze pod tymi żądaniami pani Michalik kryje sie ateistyczno-lewacka propaganda. 

Żąda aby księża pedofile szli do więzienia. Owszem niech idą bo na to zasłużyli, ale na równi z celebrytami. Właśnie tacy ludzie jak owa dziennikarka zrobili z Polańskiego ofiarę zastraszaną przez rząd USA. Mnie to się zawsze wydawało, ze pedofil niezależnie od statusu społecznego powinien gnić w pierdlu.

"Żądam aby nie wchodzono mi do łóżka, na porodówkę"-a to ciekawe, bo póki co widzę, że to właśnie lewactwo okazuje swoje życie erotyczne, z osobą tej samej płci, a pewnie za chwilę z rodzeństwem, dzieckiem (tak tak, będą grzmieć w telewizji, ze pedofobia jest patologią), psem kotem, koniem, czy umarlakiem w kostnicy (lepiej niż moda na sukces). 

"żądam by nie dyktowano mi jak mam się kochać"- a niby co robią organizacje dewiacyjne?

 Żądam powstania Krajowej Rady ds. przeciwdziałania katopropagandzie, która będzie karała katolickie stacje za obrazę ateistów i obywateli innych niż katolickie wyznań- chodźcie poplujemy na Kościół, bo oni pisąć nawet nie mogą, ja to tak rozumiem, czyli większość jest dyskryminowana prze mniejszość.

Żądam prawa do życia w państwie prawa, a nie takim, w którym można zdemolować, obrazić, pobić, opluć, znieważyć, pomówić, szarpać- naprawdę można? a to ciekawe

To były tylko wybrane żądania tej pani. Jakość bardziej jednak przemawiają do mnie te żelaznej logiki.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
rzepaw1
Czas publikacji:
wtorek, 14 stycznia 2014 00:47

Polecane wpisy